http://planetadortu.cz/

Alkoholicka vymena manzelek

ŽENA-IN - Zítřejší Výměna manželek: Alkoholička si v

Jak zvládne manažerka z Moravy poklidný život v malé české vesničce? A jak si poradí temperamentní Gábina se zálibou v popíjení alkoholu, s malými dětmi a svérázným manželem k …

Další šílená Výměna manželek: Iva (17 let) šokuje svými

alkoholicka vymena manzelek Výměna manželek je oblíbená reality show, kterou vysílá TV Nova od roku 2005. Pořad vyvinula v roce 2003 britská produkční společnost RDF Media (Wife Swap). V srpnu 2017 začala Nova vysílat již 9. řadu reality show. V každém díle reality show Výměna manželek nahlédneme do

Výměna manželek | Pořady | Nova

Výměna manželek je pořad životního stylu. Je to pořad z rodiny reality show. Výměna manželek ukazuje reálné lidi v jejich reálném prostředí a zachycuje, jak odlišně české rodiny žijí.

Alkoholička Gábina z Výměny manželek: Po ostudě v televizi

Po celých deset dní ve Výměně manželek nepustila Gabriela Brabec Tauberestová (36) skleničku s vínem z ruky. Alkohol jí byl bližší než cokoliv jiného, což se projevilo nejen v nové rodině, ale i v další reality show Čtyři svatby a Prostřeno! Jak to má s alkoholem teď

Násoska Gábina z Výměny manželek je střízlivá a v práci

Včera jsme vás informovali o tom, že středeční díl Výměny manželek bude opět vyhrocený. Náhradní manžel Přemek nacházel denně ve své lednici i mrazáku tvrdý alkohol a tvrdí, že Gabriela se vůbec nestarala o děti, o domácnost a pouze pila a kouřila. Gábina teď ovšem obviňuje Přemka a nenechává na něm nit suchou!

Opilá Výměna manželek! Násoska Gábina převedla šokující

alkoholicka vymena manzelek Ani se nedivím,že dcera semetriky Lenky začala fetovat.Ta ženská je negativní až běda.Napadlo mě,že byť tvrdí,že by ráda aby dcera mohla vychovávat děti sama,že to není pravda,že jí děti tzv.ukradla.Už jen když přišla do domácnosti Ivety,tak vše kritizovala.Já bych teda taky nevěšela prádlo doma a neriskovala plísně,když je možno sušit na půdě.

Věčně opilá Džambulka Gábina z Výměny manželek: Radikální

Jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky? Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti?

Výměna manželek - díly ke shlédnutí online - TV Nova

alkoholicka vymena manzelek Tak tohle byl masakr. Nemyslela jsem si, že něco takového uvidím a že bulvár jako vždy nafukuje. Nenafukoval, bylo to ještě horší. A´t byl chlap jakej chtěl,ale zaplať pánbůh, že se pěkně postaral o děti, protože vyměměněná manželka byla zcela mimo …. troska zoufalá.

Výměna manželek XI 8. díl | Výměna manželek | Pořady

Už DNES v 17:25 se v pořadu Co na to Češi objeví právě Gábina se svoji rodinou.Po jejím boku tak bude o výhru bojovat manžel Jiří, jeho dcera Linda a Gábinin syn Oliver.

Výměna manželek: Nevěrná alkoholička, dcerunka feťačka

Marcela si ve své náhradní domácnosti prožije pěkně krušné chvilky. Její prozatímní manžel je totiž abnormálně pedantské povahy. Potrpí si na špičkový úklid a lehce se rozčílí, a tak Marcelu čeká deset dní plných hádek, vulgarismů a urážek.

test paměti český rozhlas

kilroy prekladac

počasí krkonoše předpověď

bakaláři přihlášení zs mirova

mum překladač

české dráhy strakonice kontakt

bazos bugina

urad práce jablonec nad nisou

psi-stesti

česká pošta ověřování podpisů

? 2013 Planeta dort? | | Partne?i |

Seznam katalog?

,

tvorba www str?nek Liberec

:

jezek-web.com

e-mail:
heslo: