http://planetadortu.cz/

český rozhlas ostrava přímý přenos

Český rozhlas - YouTube

Přímý přenos (07.11.2011 20:00). České sny. O třetím ročníku evropského kulturního projektu, při němž Češi koncertují v zahraničí. Záznam živě…

Ensemble Flair v přímém přenosu na - rozhlas.cz

český rozhlas ostrava přímý přenos

Český rozhlas Ostrava bude živě přenášet Hradozámeckou noc Zámek Hradec nad Moravicí Přímý přenos z letošní Hradozámecké noci v Hradci nad Moravicí chystá Český rozhlas Ostrava na své nové hradecké vysílací frekvenci 91,9 MHz.

Český rozhlas Vltava (archiv - Přímý přenos)

Přehrávač stanice Český rozhlas Vltava (zaměřeno na kulturu v širším slova smyslu)

Český rozhlas Radiožurnál - PLAY.CZ

Hajaja živě: Venda a Fráňa měli přečíst pohádku do vysílání. Jak to dopadlo? Tentokrát pohádku skřítka Hajaji živě do vysílání přečetli hned dva herci. Tomáš Vacek a Jirka kohout, alias všem vemi dobře známá dvojka povedených kamarádů z pořadu Ve škole i po škole s Vendou a Fráňou.

Přímé přenosy - YouTube

český rozhlas ostrava přímý přenos

Celkem strávil český rozehrávač na hřišti téměř 27 minut a trefil čtyři z šesti střel z pole včetně jedné ze tří trojek. Připsal si také čtyři doskoky, ale i čtyři ztráty. Nejvíc mě těší, že konečně hraju, pochvaloval si střelec vítězného gólu Sparty Vindheim

Český rozhlas Vltava (archiv - Přímý přenos)

Český rozhlas Ostrava oslavil 90 let vydařeným galakoncertem. Poslední říjnový den jsme v ostravském Gongu mohli slyšet výborná hudební čísla, vzpomínky na ostravské hudební osobnosti i na historii ostravského rozhlasu.

V sobotu 12. října uctíme památku - ostrava.rozhlas.cz

český rozhlas ostrava přímý přenos

O prvním srpnovém víkendu se v rožnovském Valašském muzeu v přírodě koná 25. ročník Dnů řemesel a setkání kovářů. V sobotu 1. srpna v čase od 13.00 do 14.00 hodin přinese Český rozhlas Ostrava svým posluchačům v živých vstupech to nejzajímavější z konání akce.

Český rozhlas Radiožurnál (živé vysílání)

Přímý přenos jste ale mohli poslouchat ve vysílání Českého rozhlasu Ostrava nebo sledovat náš videopřenos na YouTube. Na tři návštěvníky koncertu pak …

Hledání (Český rozhlas)

Soška pro laureáty Ceny Jantar byla odhalena. Český rozhlas Ostrava oznámil přímý přenos z galavečera. 20.3.2018 Redakce Ceny JANTAR Aktualita Sošku, kterou získají laureáti prvního ročníku Moravskoslezských kulturních cen Jantar, představili v úterý pořadatelé.

Soška pro laureáty Ceny Jantar byla odhalena. Český

Přímý přenos z letošní Hradozámecké noci v Hradci nad Moravicí chystá Český rozhlas Ostrava na své nové hradecké vysílací frekvenci 91,9 MHz. Hradozámecká noc přinese v prostorách zámku v Hradci nad Moravicí program s názvem „Pověsti hradeckého zámku“. Půjde o večerní komentované prohlídky s průvodci v kostýmech, bohatým programem a hudebním doprovodem.

nové zpravy

počasí praha chmu

recapt na palačinky

zš jeseník bakalari

ordinace v ruzove zahrade 2 776 velky navrat

přání k 70 narozeninám pro ženu

dracik usti nad labem

aktualně brno

decko staflik a spagetka

hlášení cizinců na úřad práce

? 2013 Planeta dort? | | Partne?i |

Seznam katalog?

,

tvorba www str?nek Liberec

:

jezek-web.com

e-mail:
heslo: