http://planetadortu.cz/

Jízdenka na léto české dráhy

Neomezené cestování vlakem. České dráhy vylepšily cenovou

Tag - Jízdenka na léto. Místo studentů získají slevu učitelé. 14 Čvn 2019 11:45. 53 komentářů. České dráhy opět během léta nabídnou speciální jízdenku, která umožňuje v přepočtu za 85 korun na den cestovat neomezeně jejich vlaky. Za 790 korun na týden

Úvodní stránka | České dráhy

Vázaná jízdenka. Jízdenka za nejnižší možnou cenu. Čím dřív ji koupíte, tím víc ušetříte. Jen je nutné cestovat předepsaným vlakem, ke kterému se jízdenka váže.

Jízdenka na léto | České dráhy

K tomuto cestování chci využít skvělé akce – České dráhy nabízejí od 1. července do 31. srpna tzv. Jízdenku na léto, která ti umožňuje po dobu 1 nebo 2 týdnů jezdit po České republice jakýmkoliv vlakem bez omezení kilometrů. Jízdenka na léto a cestování v 1. tříde.

Videos of jízdenka na léto české dráhy

jízdenka na léto české dráhy
Jízdenka na léto neplatí na lanovce na Ještěd. Do povinně místenkových vlaků je nutné zakoupit místenku. K Jízdence na léto je možné zakoupit jednorázový doplatek do 1. třídy ve výši rozdílu mezi 1. a 2. třídou jízdného, na které cestující prokáže nárok, a to za úsek, ve kterém 1. vozovou třídu skutečně

Jízdenka na léto ČD 2018: Neomezené cestování 1. třídou od

jízdenka na léto české dráhy
Jízdenka na léto ČD 2019: Cestujte neomezeně od 790 Kč + jak získat 1. třídu zdarma čtvrtek, 13. červen 2019, Martina Opravilová Od soboty 15. června 2019 začnou České dráhy prodávat Jízdenku na léto 2019 , se kterou je možné cestovat vlakem po celé České republice po dobu 7 nebo 14 dnů.

Neomezené letní cestování za 85 Kč denně. Zájem o

Jízdenka na léto je nabízena ve dvou verzích s platností 7 nebo 14 po sobě jdoucích dnů, např. 7denní tak platí od 5. července (včetně) do půlnoci 11. července. Jízdenky je možné zakoupit pro období od 1. července do 31. srpna s možností předprodeje od 15. června.

Levnější jízdenka na léto pro děti. České dráhy lákají

Dráhy dosud prázdninovou jízdenku mířily hlavně na studenty a mladé lidi, teď chtějí oslovit i jiné skupiny cestujících. Dvoutýdenní verze stojí bez slev 1190 korun, nová týdenní stojí 790 korun. Pro cestování po Česku během prázdnin je Jízdenka na léto nejvýhodnější nabídkou, která v české dopravě je.

Typy jízdenek | České dráhy

Jízdenka na léto platí ve 2. třídě všech našich vlaků. Můžete si ale dokoupit jednorázový doplatek do 1. třídy pro úsek, kde budete cestovat 1. třídou. Tento doplatek si můžete koupit předem u pokladní přepážky nebo až u průvodčího ve vlaku.

Jízdenka na léto 2017 - YouTube

ČD jízdenka na léto se bude hodit každému, kdo rád cestuje vlakem a chce využít výhodnou cenu, jakou České dráhy nabízí.. Co je Jízdenka na léto? Cestování vlaky Českých drah po …

vlak české dráhy s kolejemi

resolution překlad

katastrální mapa řitka

human rag n bone man preklad

prostřeno tvarohový moučník

sáně překladač

teorie velkého třesku serie torrent

snář ztráta partnera

teorie velkého třesku meme

guitar pro 5 ulozto

? 2013 Planeta dort? | | Partne?i |

Seznam katalog?

,

tvorba www str?nek Liberec

:

jezek-web.com

e-mail:
heslo: