http://planetadortu.cz/

Ods parlamentní listy

Parlamentní listy - Politika a politici na Facebooku

Po internetu kolují fotografie předsedy ODS, na které by možná nejradši zapomněl 21.05.2019 15:18 Na inkriminovaných snímcích je lídr ODS Petr Fiala s předákem Sudetoněmeckého landsmanšaftu a členem Panevropské unie Berndem Posseltem i s Otto von Habsburgem společně s vlajkou Panevropské unie.

První zprávy

ods parlamentní listy
U řady Pirátů se začíná stávat častým jevem, že začnete-li s nimi argumentovat, z něčeho vás obviní. Na svém facebookovém profilu obvinili například ODS z toho, že za jejího vedení se zvýšil počet automobilů, což podle nich nebylo promyšlené systémově ani ekologicky, a teď je z toho problém nás všech.

Tomáš Chalupa: Rozhovor pro Parlamentnilisty.cz – ODS

Hlavní město zaplatilo portálu Parlamentní listy přes sto tisíc korun, aby vylepšilo svůj obraz. Texty vyšly na webu jako neoznačená inzerce. Deník Neovlivní.cz už předloni zařadil Parlamentní listy mezi propagandistické a dezinformační weby. Od letošního roku server ovládá politik a podnikatel Ivo Valenta.

Parlamentní listy: smrdutá stoka české novinařiny – G.cz

Prezident Miloš Zeman je svérázný politik v řadě věcí s ním souhlasím,ale jsou i jeho názory ,ke kterým mám výhrady. V tomto případě však na potrefenou husu poslankyni Němcovou z ODS a její drzý požadavek mám naprosto shodný názor s bývalým premiérem Jiřím Paroubkem.Vždy jsem chápal tuto dámu za klon Klause v ženské sukni.

Parlamentní Listy

ods parlamentní listy
Bývalý ministr životního prostředí v Nečasově vládě a místopředseda ODS Tomáš Chalupa prozradil, že se stahuje z vrcholné politiky a co teď bude dělat. I když z ODS neodchází. Vyjádřil se k příčinám debaklu ODS, k její budoucnosti, ke vztahům ODS s Václavem Klausem i Mirkem Topolánkem i …

„Topola“ toto nepotěší: Veterán ODS otevřeně o Mirku

ods parlamentní listy
Mohl by mi ale někdo konečně opravdu vysvětlit, čeho si ČSSD myslela, že dosáhne odvoláním Staňka? Ano, výstupy měl zoufalé, byl to prezidentův člověk, šla po něm kvůli tomu média a “kulturní fronta” - ale to je přece běžnému voliči ČSSD buď úplně jedno, nebo to

Občanská demokratická strana | Parlamentní Listy

ods parlamentní listy
Parlamentní listy lžou už svým názvem – s parlamentem nemají vůbec nic společného. Kancelář Poslanecké sněmovny PČR se od nich v dubnu 2012 rozhodně distancovala. Proč se tedy jmenují „parlamentní“? No prostě proto, že kdysi nějakého šíbra napadlo si ten název zaregistrovat.

Ostudný požadavek M. Němcové z ODS | Zpravodajský server

ods parlamentní listy
Parlamentní listy. Parlamentní listy jsou internetový, diskusní, zpravodajský a komentátorský portál působící od roku 2008. Dříve vycházely také jako tištěný měsíčník, vydávaný od roku 2003 postupně čtyřmi různými komerčními vydavateli.

Jak fungují Parlamentní listy • RESPEKT

ods parlamentní listy
Parlamentní listy tvoří přechod mezi seriózními médii a šedou zónou prokremelské manipulace,“ říká expert Masarykovy univerzity Miloš Gregor, který je se svým týmem analyzoval. Tím, že smazávají rozdíl mezi fakty a fikcí, vytvářejí informační chaos.

ODS – Občanská demokratická strana

ods parlamentní listy
ODS slavila Listopad v Plzni. Fialu představili jako disidenta, ten se posmíval Čalfovi a Dubčekovi, s ním Benda a Žáček. A Baxa to v první řadě roztleskával; Parlamentní Listy TV. Genocidy provází lidstvo odjakživa, těžko jim budeme schopni zabránit i v budoucnu

skolacb bakalari

bakaláři sš a jš volyně

konzervativní mix česká spořitelna

akční leták kaufland od 16.10.2019

beneš nábytek obchodní rejstřík

kalorické tabulky diskuze

úřad práce litvínov volná místa

kaufland leták 14.4

ceske drahy ec 278

snář chobotnice

? 2013 Planeta dort? | | Partne?i |

Seznam katalog?

,

tvorba www str?nek Liberec

:

jezek-web.com

e-mail:
heslo: