http://planetadortu.cz/

Ordinace v růžové zahradě 2 hanak

Rvačka! Hanák vs pacient Ordinace v růžové zahradě 2 619

Ordinace v růžové zahradě 2 - 921. díl: Pavouci přinášej štěstí Petr Hanák se znovu setká s Martinou Kaiserovou, ženou, pro kterou se před více Petr Hanák se znovu setká s Martinou Kaiserovou, ženou, pro kterou se před časem obětovala Andrea.

ordinace v růžové zahradě 2 zmlácení hanáka - YouTube

ordinace v růžové zahradě 2 hanak Ordinace v růžové zahradě 2 - OVRZ - díly dopředu. 10K likes. Nové díly každou středu a pátek.

Videos of ordinace v růžové zahradě 2 hanak

ordinace v růžové zahradě 2 hanak Odvysíláno 15.10.2019 (úterý) 921. díl – Pavouci přinášejí štěstí Nový úterní 921 celý díl Ordinace v růžové zahradě 2 je ONLINE dříve než v TV. Petr Hanák se znovu setká s Martinou Kaiserovou ? ženou, pro kterou se před časem obětovala Andrea. Kvůli Martině Petr …

Mudr Petr Hanák v klinické smrti 😖 - YouTube

Marika je po lécích na spaní dezorientovaná a malátná. Janák ji vyslýchá v souvislosti s jejím kolapsem a Marika se prořekne, že insomnií trpí už delší dobu a bere na ni léky. Právnička Růžičková Mariku upozorní, že v tomhle stavu si uškodí i u soudu. Marek na procházce s Tobiášem a Amálkou narazí na agresivního muže, který útočí na ženu.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 928. díl - Rande | Ordinace

Tým krásných žen v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 posílily dvě nové sestřičky – stydlivka Lada a koketa Monika. Skutečnost je ale trochu jiná! Když představitelka Lady v

Ordinace v růžové zahradě 2 821 - Hanák se mstí Prchalovi

ordinace v růžové zahradě 2 hanak Nová postava vyvolá v Ordinaci pořádný rozruch! Proč vystřídá ve funkci Hanáka? Do Ordinace v růžové zahradě 2 již brzy zamíří nová postava, která pořádně…

Ordinace v růžové zahradě 2 - 924. díl: Chladnokrevná

Andrein zdravotní stav se dál prudce zhoršuje a Hanák se s tím jen těžko smiřuje. Když se Andrea po kolapsu probere, prostí Kováře, aby jejího muže připravil na to nejhorší. A předá mu obálku s posledním přáním… Heluš přemlouvá Boba, aby z prodeje Mraveniště vyšachovali hejtmana. Navíc se dozví, že za pozemky dostane mnohem víc peněz, než jim přiznal.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 921. díl: Pavouci přinášej

ordinace v růžové zahradě 2 hanak Ordinace v růžové zahradě 2 - poslední díl online. 7.11.2019 - 928. díl. Hanák se bojí, že ztratí kamaráda: on i Ota si vybrali stejnou ženu. Martin si domluví rande s krásnou neznámou: netuší, že se řítí do průšvihu. Ota Kovář se rozhodne, že pozve šéfovou Zitu na rande a řekne jí o svých citech.

812. díl - Moje poslední přání | Ordinace v růžové zahradě

ordinace v růžové zahradě 2 hanak Petr Hanák truchlí po smrti Andrey a touží po pomstě. Policie dosud jejího vraha nechytla, rozhodne se proto vzít spravedlnost do svých rukou. Podplatí lichváře, aby mu Pavla Prchala našli. Nebude trvat dlouho a Prchal bude svázaný Hanákovi předhozen!

Ordinace v růžové zahradě 2 - 921. díl - Pavouci přinášej

Na to není omluva. Mára vyhrožuje Vojtovi, pokud se nebude držet dál od jeho snachy, čekají ho v práci velké problémy. Táňa mezitím zjistí, že její manžel Patrik jí neříká ve všem pravdu, má podezření, že je jí nevěrný. Petr Hanák vyjíždí k požáru a riskuje život, aby pomohl zraněným. Standa s Ladou se rozhodnou pomoci Markovi s péčí o miminko.

813. díl – Hodně štěstí, Bibi | Ordinace v růžové zahradě

ordinace v růžové zahradě 2 hanak Svatební den Bibi a Vojty je tady! Nevěsta má před obřadem pochybnosti, na bývalou lásku Marka ještě zcela nezapomněla. Voju čeká porce obav, obřad totiž začne bez ní, opozdí se! Proč? Mezitím nemocnice přijímá pacienty z hromadné nehody autobusu, kde zasahuje Marek i Hanák. Zodpovědní lékaři opouští svatbu a spěchají na pomoc.

Ordinace v růžové zahradě 2 - novaplus.nova.cz

Ordinace v růžové zahradě 2 - 17.10.2019 922. díl Říkáme jí Popelka. Táňa podezírá manžela z nevěry: má u ní teď naději zamilovaný Vojta? Petr Hanák riskuje život při požáru. Mára vyhrožuje Vojtovi, pokud se nebude držet dál od jeho snachy, čekají ho v práci velké problémy.

počasí srážky předpověď

palačinky 400 ml mléka

trefulka pršelo jim štěstí

datová schránka zdarma

informační datová schránka

hana lipovská parlamentní listy

pocasi praha troja dnes

jak udělat nejlepší palačinky

přeložit slovo z angličtiny do češtiny

app store účtenkovka

? 2013 Planeta dort? | | Partne?i |

Seznam katalog?

,

tvorba www str?nek Liberec

:

jezek-web.com

e-mail:
heslo: