http://planetadortu.cz/

Parlamentní listy dezinformace

Krčmaňská aféra, aneb jak se produkují dezinformace na

Parlamentní listy? Dezinformace tvoří chytře, mixují pravdu se lží, tvrdí Kundra 23. 3. 2017 5:49 Audio verze Vložit DVTV DVTV Video Aktuálně.cz Týdeník Respekt dezinformace Podcast Feed Alternativní média nabízí větší vzrušení, lidé hledají politiky, kteří slibují show, demokracie a …

Žebříček českých neověřených článků: dezinformační texty

Masaryk, bomba a dezinformace 11.2.2012 13:14 6. listopadu 1947, v předvečer třicátého výročí Velké říjnové socialistické revoluce předseda Rady ministrů SSSR Vladimír Molotov v slavnostním projevu utrousil poznámku, že v expanzionistických kruzích USA se šíří jakési nové náboženství.

Porazil Parlamentní listy. Jejich obsah je až vulgární parlamentní listy dezinformace

Výjimkou jsou největší Parlamentní listy, Přečtěte si, kdo v Česku šíří dezinformace. Přiživují společenský neklid a strach, produkují nepřesné nebo nepravdivé informace. Na jedné straně demonizují Západ, na druhé chválí Východ. Dezinformační weby získávají na síle a éra sociálních sítí jim dodává

Úvodní strana | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Podle hesla "krčmaňská aféra" na Wikipedii vyšetřování atentátu na ministry Drtinu, Masaryka a Zenkla v září 1947 ukázalo: 1. že krabice obsahující třaskavinu vyrobil v Krčmani truhlář Jan Kopka, který se k tomu i přiznal, 2. že zhotovení krabic nařídil krajský sekretariát KSČ v Olomouci, 3. že třaskaviny vložil do krabic komunistický poslanec Jaroslav Jura Sosnar.

Dezinformační Parlamentní listy na Facebooku narazily parlamentní listy dezinformace

Šišinka mozková: Potraviny, které způsobují detoxikaci a dekalcifikaci epifýzy Dnes si ukážeme celou řadu doplňků stravy pro detoxikaci šišinky mozkové, zvýšení mentální síly a tělesné vitality.

Masaryk, bomba a dezinformace | Blogy Vaše Věc

V článku autorka mimo jiné uvedla, že „Parlamentní listy permanentně šíří lži, dezinformace, názory extremistů a estébáků a jsou provozovatelem té nejhnusnější ruské žumpy na českém internetu, která se výrazně podílí na prohlubujícím se rozvratu české společnosti, na ruské hybridní válce proti západním

Parlamentní Listy

Tomu rozumím, ale neškodí debatě a samotným českým médiím, když se vzájemně označují za žumpu, protože v tom článku, které zveřejnil web Forum24, tak autorka mimo jiné uvedla, teď budu citovat, že Parlamentní listy permanentně šíří lži, dezinformace, názory extremistů a StBáků a jsou provozovatelem té nejhnusnější ruské žumpy na českém internetu.

Jak fungují Parlamentní listy • RESPEKT parlamentní listy dezinformace

Parlamentní listy – médium vlastněné hazardním miliardářem a senátorem Ivo Valentou – se prezentují reklamním sloganem „Nikdo nám nediktuje, o čem smíme psát“. A nelibě nesou, když jsou označovány jako dezinformační platforma.

Parlamentní listy neuspěly s žalobou. Soud článek o „ruské

REPORTÁŽ Dezinformace a mediální manipulace, slova, která v poslední době slyšíme neustále. Nemůže být samotné zavedení konceptu fake news nebezpečné? To měla řešit debata na půdě Českého rozhlasu. Pořadatelem byla Rada Českého rozhlasu, která toto …

Parlamentní listy neuspěly s žalobou. Soud článek o „ruské parlamentní listy dezinformace

Parlamentní listy jsou však možná ještě nebezpečnějším hybridním médiem. Upozorňuje na to Peter Pomerantsev, autor knihy o Putinově propagandě a ruských médiích, když popisuje, jak cíleně proruská média mezi běžné zprávy včleňují tzv. fake news.

tadesco.org | stránky tm - zprávy z celého světa

Hlavní město zaplatilo portálu Parlamentní listy přes sto tisíc korun, aby vylepšilo svůj obraz. Texty vyšly na webu jako neoznačená inzerce. Deník Neovlivní.cz už předloni zařadil Parlamentní listy mezi propagandistické a dezinformační weby.

přeložit do italštiny

zimní pneu 205/55 r16 bazos

počasí praha 4.8.2019

česká pošta způsoby doručení

česká pošta ceník dopis

zs klimkovice bakalari

pepco letak od 18.5.

snar mrtvy pribuzny

kdy vychází teorie velkého třesku

počasí pro brno

? 2013 Planeta dort? | | Partne?i |

Seznam katalog?

,

tvorba www str?nek Liberec

:

jezek-web.com

e-mail:
heslo: